پنجره های فلزی

در میان انواع فلزهای موجود عناصر آلومینیوم و آهن برای ساخت و ساز پنجره ها در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

به دلیل اینکه این بخش های ساختمان معمولاً بیشتر در معرض تغییرات آب و هوا هستند و رطوبت و گرمای بیشتری را باید بتوانند تحمل کنند. از این رو درب و پنجره فلزی به علت داشتن مقاومت بالا گزینه ی مناسبی است. فلزات به کار رفته در این درب و پنجره ها با رنگ های مختلف و مقاوم پوشیده می شود و آن ها را در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم تر می کند.

انعطاف پذیری فلزات باعث می شود تا بتوان انواع طرحهای انحنادار را با طرحی زیبا به وجود آورد.

در کنار فلزات می توان از محصولات دیگر مانند شیشه و سکوریت برای زیبایی و افزایش نوردهی استفاده کرد که به طرق مختلف در کنار هم قرار می گیرند. گاهی اوقات در کنار درب و پنجره فلزی برای ایجاد عایق های حرارتی از موادی دیگر مانند پشم شیشه استفاده می شود.

هزینه خرید درب و پنجره فلزی

هزینه ای که برای خرید انواع درب و پنجره های فلزی پرداخت می شود به عوامل متعددی بستگی دارد.

اولین عامل مؤثر بر هزینه ی خرید این لوازم، تعداد و متراژ کار است.

به طور معمول مقدار فلز به کار رفته و طرحی که انتخاب می شود به طور مستقیم بر هزینه ساخت و خرید درب و پنجره موثر است. هر چه متراژ بیشتر باشد، هزینه خرید نیز بیشتر خواهد شد. طرح درب و پنجره نیز بسته به سلیقه مشتری است و اگر ظرافت بیشتری برای ساخت آن ها نیاز باشد هزینه بالاتر می رود و دستمزد افزایش می یابد.

ساخت درب و پنجره فلزی در کارگاه انجام شده و در محل پروژه شما نصب می شود.

این شرکت در زمینه پنجره های upvc و پنجره های المینیومی و ترمال بریک فعالیت می کند .که در زیر به توضیح این  دسته از پنجره ها می پردازیم .


پنجره های ترمال بریک
پنجره آلومینیومی
پنجره های ترمال بریک
[hfe_template id='1219']